Nerf to wyrzutnia piankowych strzałek zakończonych gumową główką. 
Zabawa ta jest świetną alternatywna dla wszystkich gier strzelanych takich jak paintball, asg, itp. przede wszystkim z racji na małą inwazyjność, odczucia po trafieniu są słabo wyczuwalne przez co produkty NERF skierowane są dla dzieci od 6 roku życia. 

Pistolety i wyrzutnie Nerf są w stu procentach bezpieczne dla dzieci. Zostały wyprodukowane 
z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest nietoksyczne i przeszło przez wiele badań i testów, zanim zastosowano go w produkcji zabawek. 

Również same zabawki zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie wyrządziły dziecku żadnej krzywdy. 

 Na naszej sali znajduje się profesjonalnie przygotowana arena do zabaw nerfowych, przeszkody, bazy, nagłośnienie, efekty świetlne, przenoszą dzieciaki w inny świat, a wszystko zabezpieczone tak aby żadnemu uczestnikowi nie stała się krzywda. 

Każdy zawodnik otrzymuję na czas gry okulary bezpieczeństwa, narzutkę oraz prawo do wybrania broni spośród 150 dostępnych modeli, ponadto możliwość korzystania ze strzałek podczas różnych scenariuszy gry. 

Na arenie konkurują ze sobą dwie drużyny, rozpoczynając rozgrywkę startują ze swoich baz. Realizujemy różne scenariusze, o których podczas pogadanki BHP informuje prowadzący. Całość prowadzona jest przez animatora, który podczas gry zajmuję się również sędziowaniem.

Copyright © 
2015 Fabryka Przygody.
2023 FABATO S.C.