SUMMER CAMP MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE

TERMIN: 2-13.08.2021
 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚC ZAPISANIA DZIECKA NA LISTĘ REZERWOWĄ
 
 Tomek 668 372 145   /  Bartek: 504 174 408 
 
2 GRUPY TEMATYCZNE:
 
MULTISPORT and BASEN
DANCE and BASEN


każda grupa tematyczna korzysta codziennie z BASENU 
 
 
MIEJSCE: Pokoje i Apartamenty RELAKS
34-312 Międzybrodzie Bialskie
ul. Sportowa 20

Pobierz Plik:

Umowa/Karta

 

.

 

 

Drogie dzieci, lecimy ?


Okres obozowych wyjazdów z Fabryką Przygdy w 2020 roku dobiegł końca. Dziękujemy za zaufanie i świetną zabawę. Zapraszamy Was na multisportowy obóz, gdzie podczas 12 dni zapomnicie co to nuda. Kilkadziesiąt atrakcji ORAZ MNÓSTWO NOWOŚCI, które skondensowane zostaną w naszym harmonogramie zapewnią Wam niezapomniane wrażenia :) Urozmaicenie zajęć artystycznych i sportowych pozwoli każdemu obozowiczowi na odkrycie swoich nowych talentów i zainteresowań :) Ciekawe tereny sprzyjają turystyce pieszej i rowerowej. Oznakowane szlaki turystyczne zachęcają do aktywnej rekreacji. Dla miłośników słońca piaszczysta plaża i wodne szaleństwa    w jeziorze.
Będzie nam miło, jeżeli pojedziecie z nami. Całą ofertę przedstawiamy poniżej.
 
Zapraszamy, 
 
Tomek i Bartek
Fabryka Przygody

 

WAŻNE INFORMACJE 
 
Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie starannie dobrana i wysoko kwalifikowana kadra instruktorsko-pedagogiczna: absolwenci AWF z wykształceniem pedagogicznym oraz Trenerzy posiadający uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowo - rekreacyjnych 

Warunki rezerwacji: REZERWACJĘ DOKONUJĄ PAŃSTWO POPRZEZ SPECJALNY SYSTEM 

 

ZAPISY

Podstawą rezerwacji jest zgłoszenie uczestnika/uczestników poprzez użycie do tego celu systemu rezerwacyjnego 

 

Pamiętaj proszę o wybraniu grupy zajęciowej.

 

Twoja rezerwacja ważna jest przez 3 dni.
Masz czas na to aby wpłacić zaliczkę
Wszystkie informację zawarte są w dokumencie, który należy pobrać klikając w przycisk UMOWA/KARTA

BRAK DOPEŁNIENIA FORMALNOŚCI
SKUTKOWAĆ BĘDZIE ANULACJĄ REZERWACJI.

PROGRAM SUMMER CAMP MIĘDZYBRODZIE 2021

    ( proponujemy przeczytać go dokładnie :D moc atrakcji przygotowana na ten obóz będzie niesamowita :D )
BUMPER BALL [ NOWOŚĆ ] - Lubisz szalone gry, rywalizację i dobrą zabawę? Jeśli tak, to spróbuj swoich sił w skaczących kulach, czyli bumper ball. Gwarantujemy emocje  podczas meczu piłki nożnej czy rywalzacji sumo :D To dopiero będzie akcja..... nie możemy się doczekać :D
 
  BASENOWY CHILL [ NOWOŚĆ ]- Codzienna dawka relaksu w 50m basenie to jest to! :) basen sportowy, basen rekreacyjny,  zjeżdżalnia, bitwy wodne... Co tu dużo mówić :D Będziemy się aktywnie relaksować. Nie zabraknie konkursów z nagrodami.  Wyposażeni w WATER GUN zrobimy wielką bitwę :D
 
DANCE CAMP - czyli strefa tańca i choreografii.
 
Strefa tańca – pod okiem utalentowanej kadry  udoskonalisz swoje umiejętności w zakresie najmodniejszych stylów tańca, tj. Hip Hop, New Style Hip Hop, New Age, Videoclip Dance, Popping, Locking, Dancehall, House, Contemporary, Street Jazz. Zapewnimy Ci codziennie zajęcia taneczne. Podczas zajęć instruktor pokaże Ci jak przełamywać wewnętrzne bariery i okazywać w tańcu emocje. Treningi obejmować będą zarówno proste elementy tańców solowych jak i złożone układy grupowe.
 
Strefa choreografii – stworzymy własny układ taneczny, dopracujemy go do perfekcji.
 
QUADY [ NOWOŚĆ ]- Jazda techniczna, jazda na czas, pokaz umiejętności i GAZ... :D Z nami pośmigacie Quadem i pokażecie co potraficie. Gotowi na podjęcie wyzwania ? :)
 
KULA WODNA [ NOWOŚĆ ] - Każdy obozowicz będzie mógł zakosztować chodzenia po wodzie :D Sprawdzimy, kto potrafi najdłużej utrzymać się na nogach :P
 
TIK TOK BATTLE - wojna TikTokowa nabierze prawdziwego kształtu :D Mamy konto, mamy świetną kadrę..... Roztańczone dzieciaki pokażą co potrafią :)
 
NERF BATTLE [ NOWOŚĆ ] - Weź broń w dłoń i ruszaj. Liczy się spryt, celność, zwinność i zaangażowanie całej drużyny. Gotowy ? No to......  Strzelamyyy :D
 
 DISCO COSTUME  - To nie bedzie zwykłe disco. Na tej imprezie ( chyba jako jedynej obozowej imprezie w kraju ) będzie mega kolorowo, czadowo, śmiesznie, a to za sprawą SUPERBOHATERÓW, którzy przybędą na imprezę :D
 
 WOJNA WODNA [ NOWOŚĆ ] - PISTOLETY wypełnione wodą i oni... Połączeni w drużyny, gdzie każdy chce wygrać :D świetna, mokra zabawa i rywalizacja. 
 
JUDO CAMP [ NOWOŚĆ ]-  Przybliżenie japońskiej dyscypliny sportowej Judo.Zademonstrowanie technik bezpiecznego upadania Zademonstrowanie umiejętności gimnastycznych - NASZ MISTRZ WIE CO ROBI :) Ta grupa spędzi codziennie na macie sporo czasu, aby chłonąć nową wiedzę i mnożyć swoje umiejętności.
 
 Wycieczki kajakowe / rowerki wodne - Nasz ośrodek położony jest bezpośrednio przy pięknym rynnowym jeziorze, wycieczki kajakowe to niesamowita frajda, bliski kontakt z naturą, widoki, atmosfera, wszystko to na długo zostaje w pamięci naszych obozowiczów…
  
 Zajęcia z łucznictwa - Po naszych zajęciach Robin Hood będzie ukrywał się w lesie, profesjonalny sprzęt na którym dzieci będą mogły ćwiczyć z pewnością wzorowo przygotuje młodych strzelców.
 
Wieczorki filmowe - Kino przeniesione na łono natury, ciepłe koce, smakołyki,  POPCORN, gwieździste niebo… ach tak to można oglądać!
 
 Turnieje PLAYSTATION 4 - Dla każdego coś dobrego :D Dzieciaki pokażą co potrafią na JUST DANCE oraz w Tekken i Marvel :)
 
 Chrzest kolonijny - Nie tylko Ci, którzy jadą z nami pierwszy raz zakosztują tej pięknej zabawy :D Każdy uczestnik będzie musiał przebyć długą, urozmaiconą drogę aby na jej końcu otrzymać "Nowe obozowe imię" :D 
 
 Poranny Aerobic - Aby pobudzić nasz organizm zalecany jest poranny zastrzyk endorfin, nic tak dobrze ich nie uwalnia jak poranne ćwiczenia, mimo, że nie każdemu chce się o poranku robić wygibasy to uwierzcie, że reszta dnia dzięki temu zabiegowi mija znacznie lepiej.
 
 Gry i zabawy ruchowe ( multisportowo ) - Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, podchody, pingpong, piłkarzyki, unihokej i wiele, wiele innych. Formy ruchowe które świetnie integrują, a i przynoszą wiele radości :)
 
 Zajęcia plastyczn0-Techniczne - Zróżnicowane zajęcia artystyczne rozwiną dziecięcą wyobraźnię i pozwolą odkryć nowe talenty :)
 
 Randka w ciemno - Suepr zabawa dla młodszych i starszych. Dużo uśmiechu i zabawy. Żartobliwe opowieści o uczestnikach rozbawią każdego :D
 
 Lego konstruktorzy - Odkryjemy Wasze budowlane pomysły, które będziemy wcielać w życie :D
 
 Bingo - Świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Zabawa z nagrodami - jakimi ? NIESPODZIANKA :D
 
 Karaoke - Śpiewać każdy może… trochę lepiej lub… ach nie ważne jak, ważne żeby się dobrze bawić :) Będą nagrody, będzie o co walczyć :)
 
 Mam Talent  - Wszystkim dobrze znane show zagości w Pokrzywnej. Wszystkie uzdolnione dzieci będą mogły zaprezentować swój talent przed jury i publicznością :)
 
 Dyskoteki / KICZ PARTY / HAWAII PARTY - Będziemy się bawić przy najpopularniejszych hitach. O oprawę muzyczną i świetlną zadba profesjonalny DJ :D Podczas kicz party konkurs na najśmieszniejsze oraz najbardziej pomysłowe przebranie :D Pomyślcie już teraz, co spakujecie dodatkowo do torby na tą imprezkę :D
 
 Nagrody - Jakie  fanty czekają na naszych obozowiczów ogłosimy niebawem - już teraz wiemy, że będą SUPER :D Będzie elektronika, będą akcenty sportowe.... Będzie o co walczyć :)

Cena: 
 
*MULTISPORT and BASENY: 1999 ZŁ - GRUPA MULTISPORTOWA
  **DANCE and BASENY: 1999 ZŁ - GRUPA TANECZNO-SPORTOWA  
 
 
Cena zawiera:

12 DNI PEŁNYCH ATRAKCJI 
wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek 
dojazd autokarem klasy LUX 
ubezpieczenie NNW i KL 
realizację programu obozu 
codziene wejście do ZEWNETRZNY BASEN 

Wszystkie atrakcje - animacje
Relację Foto-Video
**Sale dydaktyczne do realizacji zajęć

Opiekę wychowawców, instruktorów i animatorów
Opłatę klimatyczną 
Cenne nagrody w konkursach
Fabrykowe GIFTY dla dzieci

*Rodzice, którzy zrealizowali wypoczynek swoich dzieci w letnim sezonie 2020 posiadają zniżkę 100 zł/os.
**Rodzice, którzy przełożyli wypoczynek swoich dzieci na letni sezon 2021 posiadają zniżkę 50 zł/os. 

 

 

 

 

Copyright © 2015 Fabryka Przygody.