ilość miejsc na obozie - 98 uczestników

 Tomek 668 372 145 / Bartek: 504 174 408 

MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy 
„SPORTOWA OSADA”, 
 Zarzecze 12, 98-260 Strumiany

Tak było na SUMMER CAMP 2021 -> SPRAWDŹ

Drogie dzieci, lecimy ?

Okres obozowych wyjazdów z Fabryką Przygody w 2021 roku dobiegł końca. Dziękujemy za zaufanie i świetną zabawę. Tym razem zapraszamy Was na Mega pozytywnie EXTREMALNY obóz, gdzie podczas 12 dni zapomnicie co to nuda, telewizor i komórka :D
Kilkadziesiąt atrakcji ORAZ MNÓSTWO NOWOŚCI, które skondensowane zostaną w naszym harmonogramie zapewnią Wam niezapomniane wrażenia :) 

Urozmaicenie zajęć artystycznych i sportowych pozwoli każdemu obozowiczowi na odkrycie swoich nowych talentów i zainteresowań :) 

Ciekawe tereny sprzyjają turystyce rowerowej. Oznakowane szlaki turystyczne zachęcają do aktywnej rekreacji. 
Będzie nam miło, jeżeli pojedziecie z nami. Całą ofertę przedstawiamy poniżej.
 
Zapraszamy, 
 
Tomek i Bartek
Fabryka Przygody

"Sportowa Osada" to ośrodek, w którym zrealizujemy niezliczoną ilość sportowych zajęć i atrakcji...

Do naszej dyspozycji jest cały budynek. Spimy w  przestronnych pokojach 3-osobowych oraz pokojach przechodnich 6-osobowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM SUMMER "SPORTOWA OSADA" 2022


 
 
AQUAPARK CHILL  [ NOWOŚĆ ] - Codzienna dawka relaksu w Aquaparku to jest to! :) basen sportowy, basen rekreacyjny, jaccuzi, zjeżdżalnie, bitwy wodne... Co tu dużo mówić :D Będziemy się aktywnie relaksować. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Mecze piłki wodnej, wyścigi rzędów i wiele więcej. Wyposażeni w WATER GUN zrobimy wielką bitwę :D
 
 
DANCE CAMP - czyli strefa tańca i choreografii.
 
Strefa tańca – pod okiem utalentowanej kadry  udoskonalisz swoje umiejętności w zakresie najmodniejszych stylów tańca, tj. Hip Hop, New Style Hip Hop, New Age, Videoclip Dance, Popping, Locking, Dancehall, House, Contemporary, Street Jazz. Zapewnimy Ci codziennie zajęcia taneczne. Podczas zajęć instruktor pokaże Ci jak przełamywać wewnętrzne bariery i okazywać w tańcu emocje. Treningi obejmować będą zarówno proste elementy tańców solowych jak i złożone układy grupowe.
 
Strefa choreografii – stworzymy własny układ taneczny, dopracujemy go do perfekcji.
 
  JUDO CAMP [ NOWOŚĆ ] - Przybliżenie japońskiej dyscypliny sportowej Judo.Zademonstrowanie technik bezpiecznego upadania Zademonstrowanie umiejętności gimnastycznych, Przedstawienie wybranych technik w parterze i stójce. W zdrowym ciele zdrowy duch - aktywny tor przeszkód :) TO TYLKO NIEKTÓRE HASŁA, JAKIE PADNĄ NA NASZYM CAMPIE. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO - NASZ MISTRZ WIE CO ROBI :)
 
Pokaz oraz trening będzie dla dzieci bardzo ciekawym doświadczeniem nie tylko sportowym - będzie się działo :)
TIK TOK BATTLE - wojna TikTokowa nabierze prawdziwego kształtu :D Mamy konto, mamy świetną kadrę..... Roztańczone dzieciaki pokażą co potrafią :)
 
NERF BATTLE  [ NOWOŚĆ ] - Weź broń w dłoń i ruszaj. Liczy się spryt, celność, zwinność i zaangażowanie całej drużyny. Gotowy ? No to......  Strzelamyyy :D
 
DISCO COSTUME  - To nie bedzie zwykłe disco. Na tej imprezie ( chyba jako jedynej obozowej imprezie w kraju ) będzie mega kolorowo, czadowo, śmiesznie, a to za sprawą SUPERBOHATERÓW, którzy przybędą na imprezę :D
 
WOJNA WODNA [ NOWOŚĆ ] - PISTOLETY wypełnione wodą i oni... Połączeni w drużyny, gdzie każdy chce wygrać :D świetna, mokra zabawa i rywalizacja. 
 
BIKE / Wycieczki rowerowe - Ośrodek położony jest w magicznej krainie. Teren idealny do wędrówek rowerowych DLA GRUPY BIKE.  Jeździmy w zróźnicowanym terenie, odpowiednio dopasowanym do poziom u dzieci. Zwiedzamy różne miejsca. Na rowerach jest MEGA CIEKAWIE :D 
W cenie obozu doliczono transport sprzętu. 
 
KINO 7D -  to kino najnowszej generacji! Oprócz dotychczas znanych efektów filmu 3D (trójwymiarowego), kino oferuje dodatkowe wrażenia podczas oglądania filmu – 7D (dimension). Widz czuje zapach, bryzę wody, powiew powietrza, bąbelki, dotyk na plecach i w siedzisku, wibracje i zmianę pozycji a do tego doskonałe nagłośnienie wydobywające się z głośników potęguje doznania.
 
 Zajęcia z łucznictwa - Po naszych zajęciach Robin Hood będzie ukrywał się w lesie, profesjonalny sprzęt na którym dzieci będą mogły ćwiczyć z pewnością wzorowo przygotuje młodych strzelców.
 
 Wieczorki filmowe - Kino przeniesione na łono natury, ciepłe koce, smakołyki,  POPCORN, gwieździste niebo… ach tak to można oglądać!
 
Turnieje PLAYSTATION 4 - Dla każdego coś dobrego :D Dzieciaki pokażą co potrafią na JUST DANCE oraz w Tekken i Marvel :)
 
 Chrzest kolonijny - Nie tylko Ci, którzy jadą z nami pierwszy raz zakosztują tej pięknej zabawy :D Każdy uczestnik będzie musiał przebyć długą, urozmaiconą drogę aby na jej końcu otrzymać "Nowe obozowe imię" :D 
 
Aerobic - Aby pobudzić nasz organizm zalecany jest poranny zastrzyk endorfin, nic tak dobrze ich nie uwalnia jak poranne ćwiczenia, mimo, że nie każdemu chce się o poranku robić wygibasy to uwierzcie, że reszta dnia dzięki temu zabiegowi mija znacznie lepiej.
 
 Gry i zabawy ruchowe ( multisportowo ) - Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, podchody, pingpong, piłkarzyki, unihokej i wiele, wiele innych. Formy ruchowe które świetnie integrują, a i przynoszą wiele radości :)
 
 Zajęcia plastyczn0-Techniczne - Zróżnicowane zajęcia artystyczne rozwiną dziecięcą wyobraźnię i pozwolą odkryć nowe talenty :)
 
Randka w ciemno - Suepr zabawa dla młodszych i starszych. Dużo uśmiechu i zabawy. Żartobliwe opowieści o uczestnikach rozbawią każdego :D
 
Lego konstruktorzy - Odkryjemy Wasze budowlane pomysły, które będziemy wcielać w życie :D
 
Bingo - Świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Zabawa z nagrodami - jakimi ? NIESPODZIANKA :D
 
 Karaoke - Śpiewać każdy może… trochę lepiej lub… ach nie ważne jak, ważne żeby się dobrze bawić :) Będą nagrody, będzie o co walczyć :)
 
Mam Talent  - Wszystkim dobrze znane show zagości w Ślesinie. Wszystkie uzdolnione dzieci będą mogły zaprezentować swój talent przed jury i publicznością :)
 
 Dyskoteki / KICZ PARTY / HAWAII PARTY - Będziemy się bawić przy najpopularniejszych hitach. O oprawę muzyczną i świetlną zadba profesjonalny DJ :D Podczas kicz party konkurs na najśmieszniejsze oraz najbardziej pomysłowe przebranie :D Pomyślcie już teraz, co spakujecie dodatkowo do torby na tą imprezkę :D
 
 Nagrody - Jakie  fanty czekają na naszych obozowiczów ogłosimy niebawem - już teraż wiemy, że będą SUPER :D będą akcenty sportowe.... Będzie o co walczyć :)
 

WAŻNE INFORMACJE 

 

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie starannie dobrana i wysoko kwalifikowana kadra instruktorsko-pedagogiczna: absolwenci AWF z wykształceniem pedagogicznym oraz Trenerzy posiadający uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowo - rekreacyjnych 

Warunki rezerwacji: wstępnej rezerwacji należy dokonać telefonicznie.

 

ZAPISY

Podstawą rezerwacji jest zgłoszenie uczestnika/uczestników poprzez użycie do tego celu systemu rezerwacyjnego.

 

WAŻNE - Pamiętaj proszę o wybraniu grupy zajęciowej przy zapisie.

 

Twoja rezerwacja ważna jest TYLKO przez 3 dni.
Masz czas na to aby wpłacić zaliczkę
Wszystkie informację zawarte są w dokumencie, który należy pobrać klikając w przycisk UMOWA/KARTA oraz odesłać lub przywieźć na adres firmy do 7 dni od zapisania dziecka.

 

BRAK DOPEŁNIENIA FORMALNOŚCI
SKUTKOWAĆ BĘDZIE ANULACJĄ REZERWACJI.

 

 

 

 


 
Cena: 
 
BIKE and EXTREME: 2299 ZŁ 
  DANCE and EXTREME: 2299 ZŁ
MULTISPORT and EXTREME: 2299 ZŁ 
NERF BATTLE and EXTREME: 2299 ZŁ 
*Dzieci, które jadą z nami na 2 obozy: - 100 zł (Rabat 50 ZŁ NA KAŻDY OBÓZ)
*Dzieci, które jadą z nami na 3 obozy: - 200 zł (Rabat 67 ZŁ NA KAŻDY OBÓZ)
  
 
Cena zawiera:

12 DNI PEŁNYCH ATRAKCJI 
wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek 
dojazd autokarem klasy LUX 
ubezpieczenie NNW i KL 
realizację programu obozu 

Relację Foto-Video

*Na obóz dzieci zabierają swój rower - transport w cenie

**Sale dydaktyczne do realizacji zajęć

*** Dostęp do szerokiej gamy broni NERF

Opiekę wychowawców, instruktorów i animatorów

Opłatę klimatyczną 

Cenne nagrody w konkursach

Fabrykowe GIFTY dla dzieci


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

*Organizatorem wypoczynku jest firma BALANS
Projekt FABRYKA PRZYGODY jest podmiotem wykonawczym.
Copyright © 2015 Fabryka Przygody.