SUMMER CAMP POKRZYWNA

TERMIN: 28.06-9.07.2021

 
BRAK MIEJSC
(wszystkie miejsca zostały zarezerwowane w ciągu 3 godzin od ogłoszenia oferty, za co wszystkim serdecznie dziękujemy)
 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚC ZAPISANIA DZIECKA NA LISTĘ REZERWOWĄ

 
 Tomek 668 372 145   /  Bartek: 504 174 408 
 
3 GRUPY TEMATYCZNE:
 
BIKE and AQUAPARK
DANCE and AQUAPARK
MULTISPORT and AQUAPARK
 
każda grupa tematyczna korzysta codziennie z AQUAPARKU
 
 

MIEJSCE: Ośrodek Chrobry w Pokrzywnej
48-267 Jarnołtówek, Pokrzywna 69

Pobierz Plik:

Umowa/Karta

.
Tak było na SUMMER CAMP 2020 -> SPRAWDŹ

Drogie dzieci, lecimy ?

Okres obozowych wyjazdów z Fabryką Przygody w 2020 roku dobiegł końca. Dziękujemy za zaufanie i świetną zabawę. Zapraszamy Was na multisportowy obóz, gdzie podczas 12 dni zapomnicie co to nuda. Kilkadziesiąt atrakcji ORAZ MNÓSTWO NOWOŚCI, które skondensowane zostaną w naszym harmonogramie zapewnią Wam niezapomniane wrażenia :) Urozmaicenie zajęć artystycznych i sportowych pozwoli każdemu obozowiczowi na odkrycie swoich nowych talentów i zainteresowań :) Ciekawe tereny sprzyjają turystyce pieszej i rowerowej. Oznakowane szlaki turystyczne zachęcają do aktywnej rekreacji. Dla miłośników słońca piaszczysta plaża i wodne szaleństwa    w jeziorze.
Będzie nam miło, jeżeli pojedziecie z nami. Całą ofertę przedstawiamy poniżej.
 
Zapraszamy, 
 
Tomek i Bartek
Fabryka Przygody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

WAŻNE INFORMACJE 

 

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie starannie dobrana i wysoko kwalifikowana kadra instruktorsko-pedagogiczna: absolwenci AWF z wykształceniem pedagogicznym oraz Trenerzy posiadający uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowo - rekreacyjnych 

Warunki rezerwacji: wstępnej rezerwacji należy dokonać telefonicznie.

 

ZAPISY

Podstawą rezerwacji jest zgłoszenie uczestnika/uczestników poprzez użycie do tego celu systemu rezerwacyjnego.

 

Pamiętaj proszę o wybraniu grupy zajęciowej.

 

Twoja rezerwacja ważna jest przez 3 dni.
Masz czas na to aby wpłacić zaliczkę
Wszystkie informację zawarte są w dokumencie, który należy pobrać klikając w przycisk UMOWA/KARTA 

 

BRAK DOPEŁNIENIA FORMALNOŚCI
SKUTKOWAĆ BĘDZIE ANULACJĄ REZERWACJI.

 

 

 

 


 

 

 

JUDO: Trener Grzegorz -  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Licencjonowany trener judo, który swoją pasje pielęgnuje od 16 lat. Multimedalista Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Uczestnik Pucharów Europy, Pucharów Świata oraz Mistrzostw Europy. Były zawodnik klubu KS Judo Czechowice-Dziedzice oraz zawodnik i trener klubu GKS „Czarni” Bytom. 

 

 

 

 

 

 

 

TANIEC: Dagmara - Wieloletnia tancerka formacji tanecznych w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotna uczestniczka i zdobywczyni najwyżych laurów na konkursach ogólnopolskich. Regularnie szkoli się w takich stylach jak: jazz, modern, taniec współczesny u wybitnych pedagogów tańca z całego świata. Aktualnie studentka w Kieleckim Teatrze Tańca na kierunku taniec jazzowy. W pracy z młodzieżą kładzie nacisk na technikę, dobór stylu, poprawność wykonywania ćwiczeń i innych elementów tańca.

 

PROGRAM SUMMER CAMP POKRZYWNA 2021

( proponujemy przeczytać go dokładnie :D moc atrakcji przygotowana na ten obóz będzie niesamowita :D )
 
 
AQUAPARK CHILL  [ NOWOŚĆ ] - Codzienna dawka relaksu w Aquaparku to jest to! :) basen sportowy, basen rekreacyjny, jaccuzi, zjeżdżalnie, bitwy wodne... Co tu dużo mówić :D Będziemy się aktywnie relaksować. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Mecze piłki wodnej, wyścigi rzędów i wiele więcej. Wyposażeni w WATER GUN zrobimy wielką bitwę :D
 
 
DANCE CAMP - czyli strefa tańca i choreografii.
 
Strefa tańca – pod okiem utalentowanej kadry  udoskonalisz swoje umiejętności w zakresie najmodniejszych stylów tańca, tj. Hip Hop, New Style Hip Hop, New Age, Videoclip Dance, Popping, Locking, Dancehall, House, Contemporary, Street Jazz. Zapewnimy Ci codziennie zajęcia taneczne. Podczas zajęć instruktor pokaże Ci jak przełamywać wewnętrzne bariery i okazywać w tańcu emocje. Treningi obejmować będą zarówno proste elementy tańców solowych jak i złożone układy grupowe.
 
Strefa choreografii – stworzymy własny układ taneczny, dopracujemy go do perfekcji.
 
  JUDO CAMP [ NOWOŚĆ ] - Przybliżenie japońskiej dyscypliny sportowej Judo.Zademonstrowanie technik bezpiecznego upadania Zademonstrowanie umiejętności gimnastycznych, Przedstawienie wybranych technik w parterze i stójce. W zdrowym ciele zdrowy duch - aktywny tor przeszkód :) TO TYLKO NIEKTÓRE HASŁA, JAKIE PADNĄ NA NASZYM CAMPIE. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO - NASZ MISTRZ WIE CO ROBI :)
 
Pokaz oraz trening będzie dla dzieci bardzo ciekawym doświadczeniem nie tylko sportowym - będzie się działo :)
TIK TOK BATTLE - wojna TikTokowa nabierze prawdziwego kształtu :D Mamy konto, mamy świetną kadrę..... Roztańczone dzieciaki pokażą co potrafią :)
 
NERF BATTLE  [ NOWOŚĆ ] - Weź broń w dłoń i ruszaj. Liczy się spryt, celność, zwinność i zaangażowanie całej drużyny. Gotowy ? No to......  Strzelamyyy :D
 
DISCO COSTUME  - To nie bedzie zwykłe disco. Na tej imprezie ( chyba jako jedynej obozowej imprezie w kraju ) będzie mega kolorowo, czadowo, śmiesznie, a to za sprawą SUPERBOHATERÓW, którzy przybędą na imprezę :D
 
WOJNA WODNA [ NOWOŚĆ ] - PISTOLETY wypełnione wodą i oni... Połączeni w drużyny, gdzie każdy chce wygrać :D świetna, mokra zabawa i rywalizacja. 
 
BIKE / Wycieczki rowerowe - Ośrodek położony jest w magicznej krainie. Teren idealny do wędrówek rowerowych DLA GRUPY BIKE.  Jeździmy w zróźnicowanym terenie, odpowiednio dopasowanym do poziom u dzieci. Zwiedzamy różne miejsca. Na rowerach jest MEGA CIEKAWIE :D 
W cenie obozu doliczono transport sprzętu. 
 
PARK LINOWY [ NOWOŚĆ ]- Wysokościowy tor linowy składa się z dwóch tras: uniwersalnej i extreme. Przeszkody jakie można spotkać w parku to różnego rodzaju mosty, kładki, belki, huśtawki, siatki, zjazdu, jazdę na deskorolce, itp. Każdy uczestnik zabawy zostaje wyposażony w sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask)  i  przeszkolony z zasad poruszania się.  Nabraniu wprawy służą 3 dolne stacje treningowe zawieszone tuż nad ziemią.
 
Park 4 żywiołów - ziemia, woda, ogień, powietrze. w Parku Żywiołów, podczas eksperymentów poznacie prawa rządzące naturą, a w labiryncie znajdziecie ścieżkę wiedzy. Więcej informacji nie zdradzamy - zobaczycie na miejscu :D
 
Dinopark - trasa przygotowana specjalnie dla młodszych naszych Gości. Dzieciaki przechodzą przez proste kolorowe przeszkody i doskonale się bawiąc poprawiają swoją kondycję i koordynację ruchową. 
 
BIG SWING - atrakcja dla odważnych - skok na wahadle oraz zjazd na linie nad kąpieliskiem.
 
SNOWTUBING to zjeżdżanie  po zielonym wytyczonym torze na specjalnych gumowych ślizgach zwanych potocznie oponami/dętkami. 
Specjalne opony są transportowane na szczyt górki, gdzie następuje automatyczne wypięcie dętki, która wraz z siedzącym w niej uczestnikiem zabawy rozpoczyna zjazd po wytyczonym torze :)
 
JUDO [ NOWOŚĆ ]  -  Przybliżenie japońskiej dyscypliny sportowej Judo.Zademonstrowanie technik bezpiecznego upadania Zademonstrowanie umiejętności gimnastycznych, Przedstawienie wybranych technik w parterze i stójce. W zdrowym ciele zdrowy duch - aktywny tor przeszkód :) TO TYLKO NIEKTÓRE HASŁA, JAKIE PADNĄ NA NASZYM CAMPIE. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO - NASZ MISTRZ WIE CO ROBI :)
 
KINO 7D -  to kino najnowszej generacji! Oprócz dotychczas znanych efektów filmu 3D (trójwymiarowego), kino oferuje dodatkowe wrażenia podczas oglądania filmu – 7D (dimension). Widz czuje zapach, bryzę wody, powiew powietrza, bąbelki, dotyk na plecach i w siedzisku, wibracje i zmianę pozycji a do tego doskonałe nagłośnienie wydobywające się z głośników potęguje doznania.
 
 Pierwsza pomoc przedmedyczna - Nigdy nie wiadomo kiedy umiejętność udzielania pierwszej pomocy przyda się w życiu codzienny, jednego jesteśmy pewni, już od najmłodszych lat powinniśmy wdrażać ten element w życie młodych ludzi :) 
 
WIELKI DMUCHANIEC (NAJWYŻSZY ZAMEK W EUROPIE) - Ulokowany pod samą linią lasu plac zabaw dla dzieci w postaci największego w Europie dmuchanego zamku to miejsce, w którym najmłodsi goście chętnie spędzą czas świetnie się bawiąc. Wielki dmuchaniec podzielony jest na 4 komnaty, w każdej z nich znajdują się inne dmuchane atrakcje. To bezpieczna, beztroska rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych!
 
 Zajęcia z łucznictwa - Po naszych zajęciach Robin Hood będzie ukrywał się w lesie, profesjonalny sprzęt na którym dzieci będą mogły ćwiczyć z pewnością wzorowo przygotuje młodych strzelców.
 
 Wieczorki filmowe - Kino przeniesione na łono natury, ciepłe koce, smakołyki,  POPCORN, gwieździste niebo… ach tak to można oglądać!
 
Turnieje PLAYSTATION 4 - Dla każdego coś dobrego :D Dzieciaki pokażą co potrafią na JUST DANCE oraz w Tekken i Marvel :)
 
 Chrzest kolonijny - Nie tylko Ci, którzy jadą z nami pierwszy raz zakosztują tej pięknej zabawy :D Każdy uczestnik będzie musiał przebyć długą, urozmaiconą drogę aby na jej końcu otrzymać "Nowe obozowe imię" :D 
 
Poranny Aerobic - Aby pobudzić nasz organizm zalecany jest poranny zastrzyk endorfin, nic tak dobrze ich nie uwalnia jak poranne ćwiczenia, mimo, że nie każdemu chce się o poranku robić wygibasy to uwierzcie, że reszta dnia dzięki temu zabiegowi mija znacznie lepiej.
 
 Gry i zabawy ruchowe ( multisportowo ) - Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, podchody, pingpong, piłkarzyki, unihokej i wiele, wiele innych. Formy ruchowe które świetnie integrują, a i przynoszą wiele radości :)
 
 Zajęcia plastyczn0-Techniczne - Zróżnicowane zajęcia artystyczne rozwiną dziecięcą wyobraźnię i pozwolą odkryć nowe talenty :)
 
Randka w ciemno - Suepr zabawa dla młodszych i starszych. Dużo uśmiechu i zabawy. Żartobliwe opowieści o uczestnikach rozbawią każdego :D
 
Lego konstruktorzy - Odkryjemy Wasze budowlane pomysły, które będziemy wcielać w życie :D
 
Bingo - Świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Zabawa z nagrodami - jakimi ? NIESPODZIANKA :D
 
Przejażdżka ciuchcią - Czas na zwiedzanie :D Natura jest piękna, dlatego wyruszymy w drogę po przepięknych terenach Gór Opawskich!
 
 Karaoke - Śpiewać każdy może… trochę lepiej lub… ach nie ważne jak, ważne żeby się dobrze bawić :) Będą nagrody, będzie o co walczyć :)
 
Mam Talent  - Wszystkim dobrze znane show zagości w Ślesinie. Wszystkie uzdolnione dzieci będą mogły zaprezentować swój talent przed jury i publicznością :)
 
 Dyskoteki / KICZ PARTY / HAWAII PARTY - Będziemy się bawić przy najpopularniejszych hitach. O oprawę muzyczną i świetlną zadba profesjonalny DJ :D Podczas kicz party konkurs na najśmieszniejsze oraz najbardziej pomysłowe przebranie :D Pomyślcie już teraz, co spakujecie dodatkowo do torby na tą imprezkę :D
 
 Nagrody - Jakie  fanty czekają na naszych obozowiczów ogłosimy niebawem - już teraż wiemy, że będą SUPER :D Będzie elektronika, będą akcenty sportowe.... Będzie o co walczyć :)
 

 

 

 

 


 
Cena: 
 
*BIKE and AQUAPARK: 1999 ZŁ - GRUPA ROWEROWO-SPORTOWA 
  **DANCE and AQUAPARK: 1999 ZŁ - GRUPA TANECZNO-SPORTOWA  
**JUDO and AQUAPARK: 1999 ZŁ - GRUPA JUDO-SPORTOWA  
 
Cena zawiera:

12 DNI PEŁNYCH ATRAKCJI 
wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek 
dojazd autokarem klasy LUX 
ubezpieczenie NNW i KL 
realizację programu obozu 
codziene wejście do Aquaparku 

Basen w hotelu 

Relację Foto-Video

**Sale dydaktyczne do realizacji zajęć
Opiekę wychowawców, instruktorów i animatorów
Opłatę klimatyczną 
Cenne nagrody w konkursach
Fabrykowe GIFTY dla dzieci
*Na obóz dzieci zabierają swój rower - transport w cenie

*Rodzice, którzy zrealizowali wypoczynek swoich dzieci w letnim sezonie 2020 posiadają zniżkę 100 zł/os.
**Rodzice, którzy przełożyli wypoczynek swoich dzieci na letni sezon 2021 posiadają zniżkę 50 zł/os. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

*Organizatorem wypoczynku jest firma BALANS
Projekt FABRYKA PRZYGODY jest podmiotem wykonawczym.
Copyright © 2015 Fabryka Przygody.